Nerezový nášľapný kôš na odpadky TORO 5l
Kód: 260951
Viac ako 5000 položiek na sklade
Tovar je k dispozícii ihneď!

Doprava zadarmo
Využite dopravu zadarmo pri objednávkach nad 60 €
Sledujte nás na sociálnych sieťach
Informujeme o akciách, zľavách a súťažiach
Podrobný popis
Nerezový nášľapný odpadkový kôš TORO 5 litrov. Nerezový odpadkový kôš TORO vyniká moderným dizajnom, voľne stojaci nerezový odpadkový kôš sa krásne hodí k štýlovému zariadeniu domácnosti alebo kancelárie. Vo vnútri sa nachádza vyberateľná plastová nádoba s objemom 5 litrov.
Rozmery:
- Šírka 1 - 20,5 cm ( šírka 1 vrátane pedálu - 23 cm )
- Výška 1 - 27,5 cm
- Výška 2 (s otvoreným vekom) - 47 cm
- Šírka 2 - 23 cm
- Objem - 5 litrov
Materiál:
- Vonkajší plášť - nerezová oceľ
- Vnútorná nádoba - tvrdený plast
Farba:
- Strieborná, čierna
Použitie:
- Domácnosť, kancelária, ordinácia, čakáreň
Údržba:
- Utrite vlhkou handričkou
Tipy a výhody:
Doporučujeme vložiť do vnútornej nádoby plastové vrecká. Zaobstarajte si aj náhradné vrecia do koša.
Kompletná ponuka koše z nerezovej ocele, na triedený odpad a široký sortiment lacných praktických plastových košov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nerezové odpadkové koše |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.312 kg |
| EAN: | 8591177007470 |
| Materiál: | plast |
| Rozmer - šírka: | 20.3 cm |
| Zväzok: | 5 l |
| Farba: | Šedá |
| Rozmery - výška: | 27 cm |
| Farba: | Silver |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár