Nástenný vešiak vlna TORO 5 háčků
Kód: 320154
Viac ako 5000 položiek na sklade
Tovar je k dispozícii ihneď!

Doprava zadarmo
Využite dopravu zadarmo pri objednávkach nad 60 €
Sledujte nás na sociálnych sieťach
Informujeme o akciách, zľavách a súťažiach
Podrobný popis
Nástenný vešiak - s 5 háčikmi s moderným dizajnom poslúži ako vhodný doplnok do predsiene. Nástenný vešiak umožňuje súčasne ukladať oblečenie na háčiky usporiadané v dvoch radoch. Vešiak sa pripevňuje pomocou dvoch skrutiek, ktoré nie sú súčasťou balenia. Materiál - drevo, pochrómovaný kov. Rozmery - 44 x 17 cm.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vešiaky a háčiky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.384 kg |
| EAN: | 8591177010043 |
| Materiál: | chrómovaný kov |
| Rozmer - šírka: | 44 cm |
| Farba: | Combo |
| Rozmery - výška: | 17 cm |
| Farba: | Silver |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.