Nástenný vešiak TORO Twist 3 háčiky
Kód: 320103
Viac ako 5000 položiek na sklade
Tovar je k dispozícii ihneď!

Doprava zadarmo
Využite dopravu zadarmo pri objednávkach nad 60 €
Sledujte nás na sociálnych sieťach
Informujeme o akciách, zľavách a súťažiach
Podrobný popis
V predsieni alebo inej miestnosti vám tento vešiak veľmi dobre poslúži. Má 3 háčiky - Twist, vyrobené z pochrómovaného kovu. Skrutky sú súčasťou balenia. Rozmery vešiaka - 25,3 x 13,3 cm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vešiaky a háčiky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.213 kg |
| EAN: | 8591177006282 |
| Materiál: | chrómovaný kov |
| Rozmer - šírka: | 25.3 cm |
| Farba: | Šedá |
| Rozmery - výška: | 13.3 cm |
| Farba: | Silver |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.