Vešiak 5 háčikov, drôt
Kód: 320207
Viac ako 5000 položiek na sklade
Tovar je k dispozícii ihneď!

Doprava zadarmo
Využite dopravu zadarmo pri objednávkach nad 60 €
Sledujte nás na sociálnych sieťach
Informujeme o akciách, zľavách a súťažiach
Podrobný popis
V šatníku alebo inej miestnosti vám tento vešiak veľmi dobre poslúži. Má päť háčikov vyrobených z pochrómovaného kovu a dreva. Rozmery - 11,5 x 34,5 cm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vešiaky a háčiky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.184 kg |
| EAN: | 8591177027614 |
| Materiál: | chrómovaný kov |
| Rozmer - šírka: | 34.5 cm |
| Farba: | Šedá |
| Rozmery - výška: | 11.5 cm |
| Farba: | Silver |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.