Nástenný drôtený vešiak TORO 4 háčiky
Kód: 320089
Viac ako 5000 položiek na sklade
Tovar je k dispozícii ihneď!

Doprava zadarmo
Využite dopravu zadarmo pri objednávkach nad 60 €
Sledujte nás na sociálnych sieťach
Informujeme o akciách, zľavách a súťažiach
Podrobný popis
V šatníku alebo inej miestnosti vám tento vešiak veľmi dobre poslúži. Má štyri háčiky vyrobené z pochrómovaného kovu. Súčasťou balenia sú skrutky. Rozmery - 10,5 x 37 cm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vešiaky a háčiky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.229 kg |
| EAN: | 8591177003366 |
| Materiál: | chrómovaný kov |
| Rozmer - šírka: | 37 cm |
| Farba: | Šedá |
| Rozmery - výška: | 10.5 cm |
| Farba: | Silver |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.